KURALLAR OYUN SÖZLEŞMESİ ARDREAM

DİKKAT!!!
KNİGHT-59.NET'TE HESAP AÇAN HER KULLANICI
OYUN KURALLARINI ,OYUN SÖZLEŞMESİNİ KABUL ETMİŞ SAYILIR.
Knight-59.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, knight59.net@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Online Oyun sitesi olan knight-59.net sadece embed ve iframe şeklinde hizmet vermektedir.
İlgili Yasa: MAD­DE 5- (1) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı içe­ri­ği kon­trol et­mek ve­ya hu­ku­ka ay­kı­rı bir fa­ali­ye­tin söz ko­nu­su olup ol­ma­dı­ğı­nı araş­tır­mak­la yü­küm­lü değil­dir.
(2) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı hu­ku­ka ay­kı­rı içe­rik­ten, ce­za so­rum­lu­lu­ğu ile il­gi­li hü­küm­ler sak­lı kal­mak kay­dıy­la, bu Ka­nu­nun 8 in­ci ve 9 un­cu mad­de­le­ri­ne gö­re ha­ber­dar edil­me­si ha­lin­de ve tek­nik ola­rak im­kân bu­lun­du­ğu öl­çü­de hu­ku­ka ay­kı­rı içe­ri­ği ya­yın­dan kal­dır­mak­la yü­küm­lü­dür.
Dikkat! Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden kaldırılacaktır. yorum olarak yazılan hiç bir mesaj dikkate alınmaz yazılı mail olarak gönderilen mailler dikkate alnır bilginize sunarız.

DİKKAT!! İs bu web sitesi, oyun yada KNİGHT-59.NET sunucularından herhangi birinde oyuncu yada konuk yada katılımcı her ne sıfat ile olursa olsun istirakinizden oluşucak yasal yükümlülük tamamen istirakciye(Size) aittir.

KNİGHT-59.NET Markasi adı altında yayın yapan web sitemiz sadece www.knight-59.net adı ile faaliyet göstermektedir. Farkli alan adları yada benzeri hiç bir alan adı ile ilgisi yoktur.

Bu sayfada bulunan KURALLAR ihlalinde KNİGHT-59.NET Ceza Verme hakkına Sahiptir.
CEZA ŞEKLİNİ ,CEZA SÜRESİNİ KNİGHT-59 BELİRLER VE HER ZAMAN OYUNA MÜDAHALE EDEBİLİR!!!


[KNİGHT-59.NET oyun kuralların da ekleme veya değişiklik yapma hakkını gizli tutar]
[KNİGHT-59.NET Hizmetlerinden biri yada birkaçını aynı anda geçici veya kalıcı olarak durdurma hakkını gizli tutar.]
[Karakter güvenliği tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Hesabınıza bir şey olursa yönetim sorumluluk kabul etmez]

1-KNİGHT-59'da hiçbir oyuncu Admin'in arkadaşı/eşi/dostu değildir, Herkeze olan mesafemiz aynıdır, Kimki size bunun aksini sölüyor ise size yalan söylüyor demektir. Seni banlatırım arkadaşım admin/gm gibi konuşmalar yapan kişileri bizlere bildirin gereği yapılacaktır. Oyun içerisinde Oyun'u yönetmek sizlere yardımcı olmakla görevli insanlara " ERGEN AĞZIYLA ATARLI GİDERLİ, EMRİVAKİ , TEHTİTKAR " Konuşmak sorgusuz sualsiz CEZALADIRMA sebebidir.

2- Oyun İçerisinde Küfürlü Konuşmak ,Reklam Yapmak ,Irk ,Dil ,Din ,Siyaset Hakkında Konuşmak Yasak.

3- Her türlü bilinen Hile Bug yöntemleri Yasak.

4- Nation Points Transfers Yapmak Ve Partysinde Bulunmak YASAK. [Aynı Oyuncunun Üst Üstte Kesilmesi Gibi.] NPT Yapmaya Çalışmak . Yapmaya Başladıgınız Anda Direk Ceza alırsınız.

5- Sıçrama , Zıplama , Slayt Ve Benzeri Bütün Eylemler Yasak. x7 Maouse Bugları Yasak Arkadan yememe vb.

6- Oyun Kralları, Krallık noticesinden hakaret, şahsı rencide edicek sözlerde bulunmaları Ve Diger Krallık Yetkilerini Amacı Dışında Kullanmaları Yasak.

7- Serverde Meta Materyal yada deger arz eden hiç bir sey (np, karakter, item, yada maddi deger tasiyan herhangi bir şey) almak satmak hediye etmek kiralamak hak devretmek Ve Benzeri Bütün Eylemler yasaktır.Hesabınıza bir sey olursa yonetim sorumluluk kabul etmez

8-Arenada Kasıtlı Şekilde Vs Ye Karışmak Yasak.

9-Facebook Sayfamızda Bulunan Ziyaretçi Gönderilerinden, Paylaşımlardaki Yorumlar Kısmından Başka Servere Ait Metin ,Video ,İçerik Ve Benzeri Bütün Nesneleri Paylaşmak Yasak.

10- Ardream'de 8 vs 8 Yasak, Arena Ve Clan VS Clan Eventi Aktif Edilmiştir Kullanabilirsiniz.

11-MYKOL BİLGİLERİ OLUŞTURULURKEN YANLIŞ TELEFON NUMARASI GİRİLMESİ HALİNDE BÜTÜN SORUMLULUK KULLANICIYA AİTTİR. AYRINTILAR


POWER UP STORE HAKKINDA

Her ay sunucu giderleri, event programlarının lisans ücretleri, anticheat güncelleme ücretleri derken büyük miktarlarda server masrafları oluyor, bunları karşılamak adına Knight Cash satışı olmaktadır,

1- Power up storede yapılan işlemler değiştirilemez,İade Edilemez.
2- Sitemizdeki hesap numaralarından birine ücret yatırıldığında ücret geri iade edilemez sadece (POWER UP STORE) alışverişinde kullanılabilir.
3- Power up storede veya sitemizden herhangi bir satın alınan sey ile ilgili olarak oyun kuralları ihlalinde karakterinizin yasaklanmasi durumunda ucret iadesi yapılmamaktadır.
4- Power up store den alınan süresi olmayan itemler DATABASE sıfırlanması durumunda veya oyun geçici yada kalıcı olarak durdurulma durumunda süresi sona erer.CEZA SİSTEMİ HAKKINDA+1000 Oyuncunun Cezasının Anında Verildigi +800 Kullanıcının Cezasının Devam Ettigini Üzülerek Belirtmek İstiyoruz.
Knight-59 Emeklerinize Deger Verdi Gibi ,Kurallar İhlalinede Taviz Vermiycektir.
İşlenen Suçlar Seviye Seviye Farklı Olup , Çeşitli Hatalardan Ceza Alan her Kullanıcının Ceza Şekli ,Ceza Türü ,Ceza Süresi Farklıdır.
Huzurlu Bi oyun Ortamı İçin Knight-59 HerZaman Online Olup ,Bir Çok ulaşım Kanalı İle Şikayette Bulunabilirsiniz,Bütrün Şikayetleriniz Degerlendirilir ,Anında Müdahele Edilir.

CEZALAR..

Hafif Cezalar (Süresi-Miktarı Suçuna Göre Degişir ,Aldıgı Ceza Knight-59 Tarafından Belirlenir.)
NP CEZASI (National Point in Silinmesi)
Manner Cezası (Manner Point in Silinmesi)
Eventlere ,Etkinliklere Giriş Cezası
Attack Cezası (Attack Yapamaz)
Harita Cezası (Belirli haritalara Giremez)
Hapis Cezası (Belirli Haritadan Çıkamaz)
Mute Cezası (Konuşamaz,Yazı Yazamaz)
Sembol Cezası (Np si Ne kadar Olursa Olsun Sembol Çıkmaz.)
Agırlaştırılmış Cezalar (Süresi Suçuna Göre 1 ile 999 Gün Arasında Degişir ,Aldıgı Ceza Knight-59 Tarafından Belirlenir.)
[İP BANNED] İP Ceza (Aynı İnternet Üzerinizden Bütün Bilgisayarların Erişimi Engellenir)
[HDW BANNED] Bilgisayar Giriş Engel Cezası (Char zarar Görmez O Anki Oyuncunun Bilgisayarı Erişime Engellenir)
[KARAKTER BANNED] Karakterin Oyuna Giriş Cezası (Giriş Engellenir)Cezası Devam Eden Kullanıcılar İçin TIKLA


UNUTMAYIN!!!
Ceza Şekli ,Ceza Türü ,Ceza Süresi Her Kullanıcı İçin Farklıdır.
Ve CEZA ŞEKLİNİ,CEZA SÜRESİNİ KNİGHT-59 BELİRLER!!!

NOT: 2 İnci Şans Tanınan ,Cezaları Biten Oyuncular ,Kurallar İhlalini Tekrarlar ise Çok Daha Farklı Sonuçlar İle Karşılaşıcaktır.


Knight-59.Net Yönetim…